+38 (057) 65 3-27-07

+38 (044) 505-05-88

Продаж земельних ділянок з системою Prozorro.Sale

Згідно зі статистикою, опублікованою Міністерством аграрної політики, ринок прихованої оренди земель сільськогосподарського призначення оцінюється в 60-90 млрд. грн. Вихід на цілком законні ринки землі дозволив іншим зменшити корупцію та значно покращити агробізнес. Але цього можна досягти лише за умови, що продаж земельних ділянок в Україні буде проводитися об’єктивно та відкрито.

Електронна торгова система Prozorro.Sale здатна вирішити всі вищезазначені питання, пов’язані зі встановленням відкритої вартості земельної ділянки на ринку землі. Вже кілька років Прозорро.Продажі пропагує відкритий та прозорий продаж державного майна, комунальних послуг та приватної власності. Аукціони, які проводяться на певних майданчиках, мають значний рівень , а саме, за 4 роки до них приєдналися 33 000 учасників з усіх регіонів країни.

Продаж на веб-сайті Української універсальної біржі

Українська універсальна біржа https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-po-zemle-skoro-startuyut-v-ukrayne/ працює в системі продажу Prozorro. Компанія стрімко будує всеукраїнську мережу представництв, офіси розташовані в Києві, Чернігові, Полтаві, Одесі, Херсоні, Миколаєві, Сумах, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та інших містах. УУБ вдалося створити не лише розгалужену мережу, а й зробити послугу оцінки майна з незалежної сторони, проводити аукціони на високопрофесійному рівні.

Корумпований порядок справ зіграв лише на руку торговим представникам, які діють за незаконними схемами та угодами. Даючи хабарі, вони тривалий час маскувалися під оренду та незаконно продавали землю. І мораторій діяв лише на тих фермерів, які вели велике землеробство. Але скасування мораторію дає виробникам сільськогосподарської продукції ймовірність розумно вкладати гроші в ділянки та отримувати прибуток у рази більший, тим більше вони стануть більш повноцінними власниками землі. Виявляється, що передмова роботи ринку землі повністю змінить вектор сільськогосподарської діяльності у позитивному напрямку.

За приблизно 5 років існування системи Prozorro.Sale на її акредитованих майданчиках відбулося 374 000 аукціонних процедур, у яких взяли участь понад 34 000 осіб. А надходження від них до державних бюджетів різних рівнів ближче пройшли позначку в 39 млрд. грн.

Related Post

Широкий ассортимент качественных металлических шкафовШирокий ассортимент качественных металлических шкафов

Металлические шкафы всегда пользовались и пользуются большим спросом. Это происходит по ряду некоторых причин. Такой вариант мебели отличается разными преимуществами. К ним относится, прежде всего, долговечность и устойчивость к негативному

Техника для обработки почвыТехника для обработки почвы

На сегодняшний день крайне важно обратить внимание на технику, которая помогает при сборе урожая. Важно также обратить свое внимание на механизацию и автоматизацию всей той техники, которая работает на полях

Реєстрація на порталі ПрозороРеєстрація на порталі Прозоро

Портал Прозорро на даний момент є фактично єдиною можливістю для приватного підприємця отримати державне замовлення. Проте це не так вже й погано, адже раніше такої можливості не було взагалі. Тепер