+38 (057) 65 3-27-07

+38 (044) 505-05-88

Продаж земельних ділянок з системою Prozorro.Sale

Згідно зі статистикою, опублікованою Міністерством аграрної політики, ринок прихованої оренди земель сільськогосподарського призначення оцінюється в 60-90 млрд. грн. Вихід на цілком законні ринки землі дозволив іншим зменшити корупцію та значно покращити агробізнес. Але цього можна досягти лише за умови, що продаж земельних ділянок в Україні буде проводитися об’єктивно та відкрито.

Електронна торгова система Prozorro.Sale здатна вирішити всі вищезазначені питання, пов’язані зі встановленням відкритої вартості земельної ділянки на ринку землі. Вже кілька років Прозорро.Продажі пропагує відкритий та прозорий продаж державного майна, комунальних послуг та приватної власності. Аукціони, які проводяться на певних майданчиках, мають значний рівень , а саме, за 4 роки до них приєдналися 33 000 учасників з усіх регіонів країни.

Продаж на веб-сайті Української універсальної біржі

Українська універсальна біржа https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-po-zemle-skoro-startuyut-v-ukrayne/ працює в системі продажу Prozorro. Компанія стрімко будує всеукраїнську мережу представництв, офіси розташовані в Києві, Чернігові, Полтаві, Одесі, Херсоні, Миколаєві, Сумах, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та інших містах. УУБ вдалося створити не лише розгалужену мережу, а й зробити послугу оцінки майна з незалежної сторони, проводити аукціони на високопрофесійному рівні.

Корумпований порядок справ зіграв лише на руку торговим представникам, які діють за незаконними схемами та угодами. Даючи хабарі, вони тривалий час маскувалися під оренду та незаконно продавали землю. І мораторій діяв лише на тих фермерів, які вели велике землеробство. Але скасування мораторію дає виробникам сільськогосподарської продукції ймовірність розумно вкладати гроші в ділянки та отримувати прибуток у рази більший, тим більше вони стануть більш повноцінними власниками землі. Виявляється, що передмова роботи ринку землі повністю змінить вектор сільськогосподарської діяльності у позитивному напрямку.

За приблизно 5 років існування системи Prozorro.Sale на її акредитованих майданчиках відбулося 374 000 аукціонних процедур, у яких взяли участь понад 34 000 осіб. А надходження від них до державних бюджетів різних рівнів ближче пройшли позначку в 39 млрд. грн.

Related Post

ТОП самых популярных запчастей на опрыскивательТОП самых популярных запчастей на опрыскиватель

Выбор идеального опрыскивателя – это достаточно сложный процесс, который может отнять у вас немало времени. Многое зависит от того, какие критерии вы учитываете при выборе подобной техники. Если основной акцент

Електронна торгівля за підтримки системи ProzorroЕлектронна торгівля за підтримки системи Prozorro

Причина полягає в тому, що така платформа може дати можливість продати землю, при цьому за самою унікальною ціною. Загалом, перші лоти в 2021 році можуть з’явитися вже 1 липня. Все

Придбання природного газуПридбання природного газу

Якщо вас цікавить сектор торгів природним газом, то ви можете просто зараз почати аналізувати відповідний сектор ринку. Так ви отримаєте доступ до нових механізмів, що за правильного ставлення можуть принести