+38 (057) 65 3-27-07

+38 (044) 505-05-88

Продаж деревини на онлайн аукціонах Прозорро

З недавніх пір на території України ввели можливість продажу необробленої деревини лісокористувачам на електронних аукціонах. Взяти участь в торгах зможе будь-яка людина або фірма. Аукціони в системі ProZorro Sale відкриті у тому числі для іноземних компаній. Для участі в ньому досить зареєструватися на акредитованому майданчику Прозорро, після чого учасник отримає змогу купувати не лише деревину, але й дерево, а також нафту, газ, вугілля та іншу сировину. 

Участь в прозорих торгах на майданчиках Прозорро

Учасниками торгів можуть стати, як дрібні підприємці, так і компанії, що вийшли на міжнародний рівень. Закупівлі на аукціонах роблять також державні підприємства. Система завоювала популярність завдяки надійності та безпеці.

Головна відмінність торгів майданчиках Прозорро в тому, що весь процес контрольований та прозорий, він доступний широкому колу учасників. Взяти участь в торгах може будь-хто. Досить зареєструватися і вибрати цікавий лот. Щоб виставити власний лот на аукціоні, він повинен мати обсяг не менше 150 куб. м. або вартість не менше 200 тис. грн.

Сучасні тенденції диктують такі правила, що придбати деревину легально іншим способом – це куди більш складне завдання. Для реалізації цього завдання доводиться витратити чимало часу на ознайомлення з основними законами і тим, як працює ринок сировини. Що стосується онлайн-аукціонів, то тут все набагато простіше. Кожен учасник, який подає свою заявку, опиняється в таких умовах, як і його прямі конкуренти. Отже, за підсумком все залежить від того, який із запропонованих цінників виявився найбільш вигідним для організатора торгів.

Система Прозорро.Продажі відкрита для громадського контролю

Всі відомості про учасників аукціону знаходяться в широкому доступі. Це дозволяє повністю уникнути незаконних схем і прихованих домовленостей. Завдяки введенню публічних аукціонів в країні планують створити сучасний та незалежний ринок деревини зі зрозумілими правилами, відсутністю обмеження учасників. 

Механізм електронних продажів має схожість з традиційними торгами. В якості переможця виступає особа, яка пропонує максимальну вартість за майно. Щоб придбати сировину, фізичні або юридичні особи виплачують завдаток та заповнюють відкриту форму заявки, докладаючи електронні документи, згідно з переліком. 

Після того, як потенційний організатор торгів зареєструвався в системі, він вносить в неї всі дані про підготовлюваний лоті. Далі всі ці дані виявляються в центральній базі. Як наслідок, вони автоматично відображаються на всіх майданчиках, що підключені до системи Прозорро.Продажі.Бажаючі взяти участь в торгах, можуть ознайомитися з умовами на зручній для них платформі. Щоб отримати інформацію про те, як проходять торги деревиною, перейдіть за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/materialy-derevoobrobky-realizuyutqsya-v-systemi-prozorro-sale.

Related Post

Як отримати державне замовленняЯк отримати державне замовлення

Для більшості підприємців державні замовлення є найбільш привабливим сектором, де вони однозначно можуть отримати певний прибуток та більш ретельно поставитись до роботи над своїми проектами. Саме тому так важливо мати

Автозапчасти: разнообразие и высокое качество деталейАвтозапчасти: разнообразие и высокое качество деталей

Ни один автомобиль невозможно представить без необходимой замены запчастей. В определенный момент времени каждый может столкнуться с процедурой замены изношенных деталей. В каталоге интернет-магазина вы непременно найдете только проверенные и