+38 (057) 65 3-27-07

+38 (044) 505-05-88

Купівля-продаж лісу за новими правилами

Ця інформація буде актуальною для тих, хто ще не встиг розібратися із новими правилами відкритого ринку необробленою деревиною. Вже рік, на базі системи відкритих торгів Прозорро, за допомогою сертифікованих товарних бірж, на Україні йде реалізація необробленої деревини.

Ця подія стала можливою завдяки Кабінету Міністрів України, який вирішив провести експеримент по даному напряму. За результатами 2020 року, експеримент можна назвати вдалим ось чому.

Статистика за 2020 рік

Відповідно до відомостей, які відкрила Українська універсальна біржа, через систему Прозорро та цю платформу реалізації аукціонів було проведено понад 16 тисяч угод. Кожна угода була контрольована самими учасниками, а інформація про лоти завжди відкритою та доступною кожному.

З 2016 року, всі, хто спробував скористатись можливостями відкритих торгів, відчули яку вигоду несе такий підхід. Система Прозорро подарувала Українцям надію на без корупційне майбутнє та доступ до прозорих та чесних аукціонів. Державний бюджет поповнюється з кожною успішною угодою, і це стосується не лише напрямку необробленої деревини.

Можливості, які подарувала система Прозорро.Продажі

В сегменті необробленого лісу, система працює по тій самій схемі. Кожен учасник має пройти атестацію та зареєструватися на офіційному майданчику. Після цього йому буде відкрито доступ до реєстрації на торгах. Для тих, хто вперше прагне скористатися можливістю, товарна біржа Українська універсальна біржа надає можливість пройти онлайн-екскурс.

Спеціалісти платформи завжди допоможуть будь кому розібратися із механікою роботи онлайн-сервісу, та надасть можливість спробувати приймати участь у віртуальних торгах без втрат грошей. За користування ресурсом, УУБ не стягує додаткових надбавок до платежу.

Перейдіть за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-lis-kruglyak-u-kievi-na-majdanchiku-uub/ і отримайте інформацію про те, як легко і просто приймати участь у торгах для Киян та жителів інших регіонів України. Прозорро.Продажі – це беззаперечне майбутнє всієї галузі онлайн-аукціонів. Вже 5 років, ця система доводить, що уряд нашої країни взяв правильний курс на подолання економічної кризи та подолання корупції.

Related Post

Почему запчасти для сельскохозяйственной техники стоит покупать в интернетеПочему запчасти для сельскохозяйственной техники стоит покупать в интернете

На данный момент принято считать, что в интернете можно найти абсолютно все. По сути, так оно и есть, важно только научиться правильно искать. Если перед вами стоит задача найти запчасти

Як орендувати вагониЯк орендувати вагони

Оренда вагонів часто може бути цікавою великим підприємствам, котрі регулярно повинні транспортувати свої товари чи ресурси. Якщо говорити про сучасний механізм оренди, то можна помітити, що останнім часом він був