+38 (057) 65 3-27-07

+38 (044) 505-05-88

Державні торги земельними ділянками будуть проводитися на майданчику УУБ

Початок торгів щодо земельних ділянок чекала вся Україна. Схвалення продажу сільськогосподарських наділів – це історична віха для нашої країни. Законопроект про обіг сільськогосподарських земель був підписаний в інтересах народу і дає можливість народу реалізувати власне пряме право прописане в Конституції на свободу розпорядження землею, яка йому належить. Крім того він дає гарантії на загальнодоступність на новому земельному ринку за допомогою електронної торгівлі на Prozorro.Sale.

Державні торги ділянками землі почались в Prozorro.Sale 

Згідно нових нормативно-правових актів, громадяни України незабаром матимуть права купувати ділянки землі у приватних власників, і крім того брати в оренду державні або комунальні землі за допомогою електронних торгів Prozorro.Sale.

Законодавчий акт № 552 дає можливість брати участь в торгах на земельні ділянки:

  • фізичним особам; 
  • фінансовим організаціям, які стягують ділянки землі в якості заставної власності; 
  • приватним підприємствам, що мають реєстрацію в Україні.

Однак кілька українських експертів, наприклад, Олег Нів’євський, що є радником Всесвітньої фінансової організації, ратує за ініціативу про доступному земельному ринку для іноземних громадян. Власну точку зору він аргументує імовірним збільшенням економіки України завдяки інвестиційним вливанням від іноземних громадян, зокрема не тільки грошовим, але і інноваційним. До того ж фахівець зауважив, що обмеження в діяльності ринку землі можуть стати плідним середовищем для корупції і формування його прихованої частини.

Блокувати подібний розвиток подій допоможе система електронних торгів Prozorro.Sale, котра працює практично п’ять років. Через повну впевненість в ефективності інструмента здійснюється продаж і купівля матеріального майна, що перебуває у власності держави або комунального господарства. Через електронні майданчики такі, як Українська універсальна біржа результативною стане і продаж угідь сільськогосподарського призначення, а новий земельний ринок буде працювати справедливо і відкрито.

Приймайте участь в аукціонах з продажу ділянок землі на майданчику УУБ

Кожен громадянин, який має бажання брати участь у відкритих інтернет-аукціонах, точніше в земельних торгах, повинен для початку пройти реєстрацію в системі Прозорро.Продажі і внести організаційні внески. Це можна виконати через майданчик УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/land-parcel.

Торги, які проводяться в доступному цифровому форматі, відкриті для широкої публіки як для участі, так і для моніторингу в режимі онлайн. Перемогу на них отримує той, хто висунув найвищу ціну.

Related Post

Що треба знати про роботу порталу ПрозорроЩо треба знати про роботу порталу Прозорро

Сучасний сектор торгів на порталі Прозорро може бути потенційно привабливим для великої кількості підприємців. Якщо ви раніше не намагались долучитись до цього ринку, то слід більше дізнатися про основні особливості

ТОП самых популярных запчастей на опрыскивательТОП самых популярных запчастей на опрыскиватель

Выбор идеального опрыскивателя – это достаточно сложный процесс, который может отнять у вас немало времени. Многое зависит от того, какие критерии вы учитываете при выборе подобной техники. Если основной акцент