+38 (057) 65 3-27-07

+38 (044) 505-05-88

Аукціони необробленої деревини в електронній системі Prozorro

Сьогодні будь-який клієнт системи Prozorro може стати учасником торгів з необробленої деревини https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood. На цьому етапі цей напрямок бізнесу надзвичайно важливий, оскільки країна виграє лише завдяки появі ринку збуту деревини за підтримки діючої системи онлайн-торгівлі.

Яка мета торгів деревини?

В електронній торговій системі лісогосподарські компанії виставляють на продаж вироби з деревини, які отримують розподілом повалених колод та дерев на окремі елементи для їх подальшої переробки. З 2016 року різноманітне комунальне та державне майно з торжеством продається через систему Prozorro — сучасна система забезпечує ефективний, оперативний та повний продаж круглої деревини.

Суттєвою специфікою торгів є те, що вони проводяться відкрито, що дозволяє уникнути корупції та відкатів. В результаті прозорих аукціонів будь-хто в будь-який час і в будь-якому місці може контролювати процес торгів, а також висувати претензії та коментарі.

Як стати учасником електронного аукціону з продажу необробленої деревини

Щоб стати учасником продажу круглої деревини, клієнти повинні зареєструватися на офіційній платформі Prozorro. Ці онлайн-платформи виступають посередниками між уповноваженими урядом лісозаготівельними компаніями та потенційними замовниками деревини.

На порталі «Української універсальної біржі» учасникам аукціону надається доступ до індивідуального кабінету, де вони можуть стежити за заявленими пропозиціями, отримувати дані про аукціони і навіть зробити заявку. Інноваційна система Прозорро.Продажіполягає у 100% відкритості та чесності торгового процесу — до самого кінця аукціону клієнт не може жодним чином мати контакт з авторами ставок, а перевірка наданих документів проводиться пізніше після аукціону.

Як є можливість брати участь в аукціоні з продажу необробленої деревини на веб-сайті УУБ

Брати участь в аукціоні з продажу круглих лісоматеріалів «Українська універсальна біржа» дає можливість як фізичній особі, підприємству чи будь-якому громадянину України. Що для цього потрібно зробити такі дії:

  1. зареєструватися на веб-ресурсі;
  2. вивчити лоти в наявності;
  3. вибрати потрібну партію;
  4. ознайомитись з умовами продажу;
  5. подати від себе заявку на прийняття участі в аукціоні за допомогою індивідуального рахунку УУБ;
  6. зробити ставку;
  7. стати переможцем аукціону;
  8. підписати угоду.

На сайті «Української універсальної біржі» громадяни можуть приймати участь у реалізації твердих порід лісу, круглого дерева, хвойних порід, відходів, тирси, дров.

На офіційній платформі УУБ sale.uub.com.ua ви можете побачити всі пропозиції, які є в системі Prozorro. Щодня ми інформуємо наших клієнтів про нові аукціони, а ваш адміністратор допоможе пояснити незрозумілі питання щодо аукціонів та використання послуг. Робота біржі розпочалася в 1997 році, і сьогодні «Українська універсальна біржа» є однією з найбільше досвідчених платформ, яка надає величезний спектр послуг з продажу та купівлі майна будь-якої форми власності.

Related Post

Как выгодно купить запчасти для сельхозтехникиКак выгодно купить запчасти для сельхозтехники

Покупка запасных деталей для вашей сельскохозяйственной техники вполне может стать простой задачей. Вам просто следует начать пользоваться определенными ресурсами, которые предложат наиболее выгодные цены в данной категории.

Почему лучше покупать детали для комбайна в интернет-магазине АгроХарьковПочему лучше покупать детали для комбайна в интернет-магазине АгроХарьков

Как правило, люди склонны на все экономить и подобная привычка не всегда может быть по-настоящему правильной. В отдельных ситуациях, это может сыграть вам на руку. Но, когда речь заходит о

Система державних закупівель та електронні майданчикиСистема державних закупівель та електронні майданчики

Якщо ви маєте на меті долучитись до роботи з порталом Прозорро, то перш за все треба буде користуватися відповідними електронними майданчиками. По факту, саме такі майданчики здатні принести вам оптимальний